Jesteś tutaj: oferta-miasta Salon kosmetyczny Dębica

Salon kosmetyczny Dębica

Salon kosmetyczny Dębica

Salon urody to unikalne miejsce dla kobiet. Nie tylko odwiedzają go, by polepszyć swój wygląd, ale również po to, aby się zrelaksować i odprężyć. W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo salonów piękności, jednakże jak wyłonić ten najlepszy? Liczy się profesjonalizm i wysoka jakość usług, a także bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Kompetentny i wykwalifikowany personel - Salon kosmetyczny Dębica

Niestety dyplomy i certyfikaty nie są wskaźnikiem tego, że mamy do czynienia z fachowcem. Niektóre kosmetyczki wieszają na ścianie wszystkie świadectwa, inne tylko te najważniejsze. Mimo wszystko niezależnie od ilości ukończonych kursów, ważne jest to, czy kosmetyczka stale poszerza swoją wiedzę i czy jest na bieżąco z obecnymi trendami. Doświadczona kosmetyczka wie jakie zabiegi będą najlepsze dla klientki, jak bezpiecznie je wykonać i co jest w danym momencie w modzie. Dlatego przyjdź i skorzystaj z usług naszego salonu kosmetycznego Dębica, gdzie stawiamy na kwalifikacje naszego personelu.

Czystość i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu - Salon kosmetyczny Dębica

Czystość w salonie kosmetycznym nie tylko dotyczy estetyki, ale przede wszystkim zdrowia i bezpieczeństwa. Jeżeli nie są przestrzegane odpowiednie środki ostrożności, może dojść do zakażenia gronkowcem złocistym albo np. grzybicą. Na co zwracać uwagę? Oprócz oczywistych rzeczy takich jak to, czy biurko, podłoga albo fartuch kosmetyczki są czyste, warto przyjrzeć się na przykład czy kosmetyczka aplikuje kosmetyki specjalną szpatułką. Metalowe narzędzia poddajemy sterylizacji, a akcesoria – takie jak rękawiczki lub pilniczki do paznokci – są jednorazowe. Nasz salon kosmetyczny Dębica po każdym wykonanym manicure i pedicure przeprowadza dezynfekcje wszystkich narzędzi za pomocą specjalnego autoklawu.

Klientka przybywa do salonu nie tylko po estetyczny wygląd, ale też po dobry nastrój. Z tego powodu tak kluczowe jest jaki wystrój panuje w salonie i jaka atmosfera tam panuje. Jeśli nie będzie się tam czuła swobodnie i zrelaksowana, zapewne już nie wpadnie tam nigdy. Nasz personel zawsze jest sympatyczny, uśmiechnięty i gotowy do pomocy. Wnętrze naszego salonu kosmetycznego Dębica jest miłe dla oka i odpowiednio naświetlone, co można ocenić podczas wizyty na oferowanych przez nas zabiegach.

W naszym salonie kosmetycznym w Dębicy możesz zadbać o ciało, twarz oraz dłonie i stopy, to jest to niewątpliwie wygodne rozwiązanie. Stawiamy na najlepsze kosmetyki, których używamy podczas zabiegów. Dzięki naszej stronie internetowej masz możliwość szybkiego umówienia wizyty, możliwość kontaktu mailowego lub telefonicznego lub możesz również odwiedzić nasz salon.

Sprawdź nasze usługi

Kontakt

Tel: +48 661 072 299

Biuro: gabinet.wizaz@onet.pl

Godziny otwarcia

Pn. - Pt. 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 13:00

Gabinet Kosmetyczny Wizaż

ul. Tysiąclecia 10 (nad Olejami)
39-200 Dębica

Gabinet Kosmetyczny Wizaż

Gabinet Kosmetyczny Wizaż Bożena Misina powstał z myślą o osobach z Dębicy i okolic, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie.

Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty.

Na skróty